Aktualności arrow Aktualności arrow 05-09-2005 :: Konferencja Szkoleniowa
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   05-09-2005 :: Konferencja Szkoleniowa Drukuj E-mail

Image 

 

Od początku roku 2005 Parlament RP wprowadził istotne dla nas wszystkich zmiany w prawodawstwie dotyczącym gospodarki odpadami. Przyjęto implementację Dyrektywy 2002/96/EC – Ustawę z dnia 29 lipca 2005 o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, uchwalono nowelizację Prawa Ochrony Środowiska, ustawy z dnia 11 maja 2001 roku o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej i opłacie depozytowej oraz ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 roku o odpadach.

W chwili obecnej wiele podmiotów gospodarczych potrzebuje rzetelnej i szerszej informacji w tym zakresie.

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Recyklingu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich członków oraz innych podmiotów zajmujących się gospodarką odpadami planuje poświęcić tej problematyce najbliższą Konferencję Szkoleniową „Nowe obowiązki i cele - ostatnie zmiany prawa w gospodarce odpadami oraz Ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym”.

Konferencja odbędzie się w dniu 15 września 2005 roku w gmachu Ministerstwa Środowiska przy ul. Wawelskiej 52/54 w Warszawie.

Do wygłoszenia referatów na temat zmian ustawowych zaprosiliśmy przedstawicieli Ministerstwa Środowiska oraz uznane autorytety w dziedzinie prawa ochrony środowiska.

Część warsztatowa szkolenia poświęcona będzie prezentacji nowych rozwiązań zbiórki i przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz koncepcji systemu gospodarowania tego rodzaju odpadami.

Szczegółowe informacje na temat programu Konferencji i warunków uczestnictwa znajdą Państwo w dołączonych dokumentach.

Pliki do pobrania :

Program
Zgłoszenie

 

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl