Aktualności arrow Aktualności arrow 19-06-2012 :: Zaproszenie na seminarium informacyjne Mazowieckiego Centrum Informacji Gospodarczej..
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   19-06-2012 :: Zaproszenie na seminarium informacyjne Mazowieckiego Centrum Informacji Gospodarczej.. Drukuj E-mail

19-06-2012  Zaproszenie na seminarium informacyjne 'Mazowieckiego Centrum Informacji Gospodarczej' - 27 czerwca 2012 r.

 

 

Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza serdecznie zaprasza do udziału w seminarium informacyjnym, skierowanym do przedstawicieli organizacji pracodawców i przedsiębiorców poświęconym prezentacji wyników badań zrealizowanych w ramach przedsięwzięcia pn. ‘Mazowieckie Centrum Informacji Gospodarczej’.

 

Przedsiębiorcy na co dzień stykają się z coraz większą liczbą informacji. W obszarze gospodarki informacja jest czynnikiem decydującym o sukcesie w biznesie. Brak wiedzy lub nieaktualne dane mogą być przyczyną podjęcia błędnej decyzji, której skutkiem może być słabszy wynik finansowy firmy. Z potrzeby ograniczenia tych negatywnych czynników, zrodził się pomysł zainicjowania działania ośrodka pozyskiwania i analizy danych z obszaru rozwoju regionalnego i prognozowania zmian gospodarczych.

 

Seminarium odbędzie się 27 czerwca 2012 w  sali 169, Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, Pl. Bankowy 3/5. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: , tel. (22) 887 64 20/21 do dnia 25 czerwca br.

 

Program seminarium

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl