Aktualności arrow Aktualności arrow 05-08-2003 :: Świadectwa Jakości Usług OIGR
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   05-08-2003 :: Świadectwa Jakości Usług OIGR Drukuj E-mail

 Image

 

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Recyklingu potwierdza wiarygodność swoich członków wydając Świadectwa Jakości Usług.

Informujemy, że Ogólnopolska Izba Gospodarcza Recyklingu potwierdza wiarygodność swoich członków wydając Świadectwa Jakości Usług.

Usługa została uruchomiona z myślą o naszych przedsiębiorcach, gdyż w drodze do Unii Europejskiej musimy umocnić pozycję polskiego przedsiębiorcy, gdyż napływ obcego kapitału po „otwarciu granic” będzie nie unikniony.

Dlatego też Świadectwo Jakości Usług na świadczyć, że przedsiębiorstwa zrzzeszone w Izbie są godnym partnerem w interesach.

Korzyści z posiadania Świadectwa Jakości Usług:

1. Wiarygodność Państwa firmy wobec kontrahentów polskich – kryteria oceny Jakości Usług są opracowane na podstawie obowiązujących ustaw dotyczących gospodarki odpadami ( Ustawa o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 roku wraz z odpowiednimi Rozporządzeniami, Ustawa z dnia 20 czerwca 1997 roku o transporcie drogowym oraz Prawo Ochrony Środowiska ).

2. Wiarygodność Państwa firmy wobec kontrahentów zagranicznych – kryteria Jakości Usług są zharmonizowane z normami i dyrektywami unijnymi ( wystawiamy potwierdzenie harmonizacji na Państwa życzenie).

3. Potwierdzenie rzetelności Państwa firmy ( przedsiębiorstwo musi spełniać Kryteria Oceny Jakości Usług jak również spełniać zobowiązanie finansowe wobec Izby).

4. Zaświadcza przed instytucjami państwowymi o zgodności usług z obowiązującymi normami i ustawami w dziedzinie gospodarki odpadami. ( Ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 roku o odpadach ).

5. Konkurencyjna cena – nastawiamy się na główny profil działalności Państwa firmy z możliwością rozdziału na poszczególne działalności:
- zbieranie,
- transport,
- segregacja,
- unieszkodliwianie lub utylizacja odpadów,
- odzysk ( recykling),
- magazynowanie,
- składowanie,
- przekazywanie, zbywanie odpadów.

Dlatego też Świadectwo Jakości Usług ma świadczyć, że są Państwo wobec silnej konkurencji godnym partnerem w interesach, a jednocześnie działają Państwo zgodnie z obowiązującym prawem polskimi i unijnym.

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl