Aktualności arrow Aktualności arrow 05-01-2012 :: Zaproszenie na Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w Polsce SOSEXPO 2012.
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   05-01-2012 :: Zaproszenie na Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w Polsce SOSEXPO 2012. Drukuj E-mail
Zarząd Targów Warszawskich S.A. organizuje w dniach 25 i 26 kwietnia 2012r. w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki - Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w Polsce „SOSEXPO 2012" pod patronatem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Recyklingu.

Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w Polsce „SOSEXPO 2012" jest odpowiedzią na wyzwania i obowiązki jakie przed samorządami i przedsiębiorcami stawiają nowe uregulowania prawne w gospodarce odpadami.
Forum to: konferencje, seminaria oraz wystawa prezentująca najnowsze technologie, rozwiązania i tendencje w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki komunalnej. Forum będzie stanowiło platformę spotkań przedstawicieli samorządów z producentami, dystrybutorami, dostawcami techniki i technologii komunalnej.
Konferencje i seminaria będą służyły poszerzeniu wiedzy oraz wymianie doświadczeń w zakresie zbiórki, segregacji i recyklingu odpadów w świetle nowych przepisów prawnych.

Zakres tematyczny forum obejmuje m.in. gospodarkę odpadami, systemy zmniejszania objętości odpadów, systemy przesiewania odpadów, systemy rozpoznające i dzielące różne metale, sortowanie odpadów w celu dalszej przeróbki, rozdzielanie odpadów mieszalnych, nowoczesne wyposażenie do transportu i przechowywania odpadów, innowacyjne oprogramowanie komputerowe, sprzęt i wyposażenie dla służb porządkowych, projektowanie, budowę i modernizację obiektów, recykling, odzysk surowców wtórnych, ochronę środowiska.
Zapraszamy do udziału w "SOSEXPO 2012", firmy które zademonstrują swoje produkty oraz technologie na stoiskach, a także podzielą się swoją wiedzą podczas konferencji, warsztatów i seminariów.

Dodatkowych informacji udziela:

Paweł Połonecki, Project Coordinator
Zarząd Targów Warszawskich S.A.
ul. Puławska 12a lok. 3
02-566 Warsaw, POLAND
Tel. +48 22-849 60 06 ext. 122,
Fax. +48 22-8493584
E-mail:
www.sosexpo.ztw.pl

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl