Aktualności arrow Aktualności arrow 23-06-2003 :: Targi Ochrony Środowiska ENTSORGA
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   23-06-2003 :: Targi Ochrony Środowiska ENTSORGA Drukuj E-mail

 Image

 

Co trzy lata w Kolonii w Niemczech odbywają się największe w Europie światowe Targi Ochrony Środowiska ENTSORGA. W 2003 roku odbędą się w dniach 23-27 września pod hasłem „Let’s create the future”, czyli „Twórzmy przyszłość”.

Podczas tej edycji organizatorzy targów oprócz stałych tematów, takich jak już istniejące zanieczyszczenie środowiska i minimalizacja jego efektów poprzez odzysk i recykling chcą skupić się na przeciwdziałaniu zanieczyszczeniom środowiska naturalnego, czyli na nowoczesnej produkcji energii, oczyszczaniu powietrza i urządzeniach minimalizujących zanieczyszczanie go w procesach produkcji, ochronie przed hałasem i oczyszczaniu wody.

Każdego dnia targów odbędą się sympozja i konferencje dotyczące innego aspektu ochrony środowiska. Przedstawione zostaną innowacyjne koncepcje procesów odzysku i recyklingu, nowe urządzenia niezbędne w przeprowadzaniu procesów oraz pomysły na współpracę we wdrażaniu dyrektyw UE.

OIGR organizuje wyjazd studyjny do Kolonii.
W celu zapewnienia odpowiedniej ilości noclegów i środka transportu prosimy zainteresowanych wizytą na ENTSORGA 2003 o kontakt z biurem Izby do połowy czerwca 2003r.

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl