Aktualności arrow Aktualności arrow 12-02-2010 :: Zaproszenie na XI Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   12-02-2010 :: Zaproszenie na XI Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji Drukuj E-mail

Zaproszenie na XI Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH

W dniach 3-5 marzec br. na terenie Targów Kieleckich już po raz czwarty odbędą się XI Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych , Utylizacji i Recyklingu EKOTECH, nad którymi Ogólnopolska Izba Gospodarcza Recyklingu przejęła patronat honorowy. Targi EKOTECH odbywają się w regionie , który coraz częściej stawia na ekologię.

Z roku na rok cieszą się coraz większym uznaniem branżowych specjalistów, a także wzbudzają większe zainteresowanie wśród zwiedzających różne targi i wystawy.

Wśród wystawców targów EKOTECH znalazły się firmy oferujące między innymi pojemniki na odpady komunalne i surowce wtórne. Można zobaczyć najnowocześniejsze maszyny i poznać technologie funkcjonujące na polskim rynku związane z kompleksową gospodarką odpadami.

W imieniu Organizatorów jaki i Zarządu Izby pragnę zaprosić Państwa do udziału w targach EKOTECH oraz do odwiedzenia stoiska Izby, które w tym roku będzie znajdowało się w pawilonie D nr 65.

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl