Aktualności arrow Aktualności arrow 12-12-2009 :: Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2009
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   12-12-2009 :: Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2009 Drukuj E-mail

Tegoroczne Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2009 odbyły się w dniach 24-27 listopada br. W tym roku swoją ofertę zaprezentowało łącznie 900 firm i instytucji z 23 krajów. Do tandemu POLEKO i KOMTECHNIKI dołączyły tym razem Targi Dla Gmin, Miast i Regionów GMINA, będące forum wymiany informacji pomiędzy sektorem publicznym i prywatnym. Podobnie jak i w zeszłym roku honorowy patronat nad targami objął minister środowiska prof. Maciej Nowicki.

Nasze stoisko usytuowane było w pawilonie 3A gdzie zaprezentowały się podmioty zrzeszone w Izbie: Alba Dolny Śląsk Sp. z o.o.; ASA Eko Polska Sp. z o.o.; Maya Victory Sp. z o.o.; I.M.P. Polowat Sp. z o.o.; P&F Wartacz; P.W. „MIKI” oraz niemiecka firma Herhof GmbH, która zaprezentowała alternatywne rozwiązanie z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami dla spalarni. Nasz zagraniczny współwystawca wygrał konkurs o Złoty Medal MTP za najlepszy produkt – Stabilat®.

Podobnie jak w roku ubiegłym naszą skromną ekspozycje targową odwiedził Minister Środowiska prof. Maciej Nowicki co było dla nas wielkim wyróżnieniem i zaszczytem. W czasie wizyty udało się zaprezentować instalację firmy Herhof GmbH (MBS) a także opowiedzieć o działalności jaką prowadzi Izba. Stoisko odwiedziło wielu przedstawicieli firm zagranicznych jak i krajowych. Wzięliśmy udział w debatach jak i spotkaniach branżowych zorganizowanych podczas targów.

 

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów POLEKO 2009.

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl