Aktualności arrow Aktualności arrow 10-02-2009 :: Podsumowanie jedenastej edycji Targów TerraTec
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   10-02-2009 :: Podsumowanie jedenastej edycji Targów TerraTec Drukuj E-mail

10-02-2009 :: Podsumowanie jedenastej edycji Targów TerraTec

W dniach 27 - 29 stycznia 2009 r. odbyła się kolejna edycja lipskiego duetu targów enertec i TerraTec - imprez poświęconych kwestiom energii i środowiska, która rozpoczyna sezon targowy dla niemieckiej branży ochrony środowiska.

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Recyklingu jako tegoroczny partner Targów Lipskich Polska Sp. z o.o. również wzięła udział w tegorocznej edycji Targów, a wraz z nami jedna z firm członkowskich - P&F WARTACZ, która zaprezentowała szeroką gamę maszyn dla przetwórców tworzyw sztucznych. Głównie to wtryskarki, chillery  (schładzarki przemysłowe), termokonwektory, zintegrowane systemy chłodzące, termoregulatory, młynki i młyny do tworzyw, podajniki surowca, dozowniki barwników, taśmociągi i inne peryferia.
W świetle wyczerpujących się źródeł surowców naturalnych temat efektywnego ich wykorzystania stał się głównym zagadnieniem tych branżowych targów poświęconych zagadnieniom ochrony środowiska. W Lipsku na powierzchni 20.000 metrów kwadratowych brutto zaprezentowało się 350 wystawców, a łącznie z wystawcami targów enertec w tym wyjątkowym targowym duecie wzięło udział ponad 600 przedsiębiorstw i instytucji z branży zaopatrzenia i utylizacji.

Więcej informacji o targach:
http://www.leipziger-messe.de/LeMMon/terratec_web_pl.nsf

Informacje o firmie P&F Wartacz:
http://www.wartacz.com.pl/

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl