Aktualności arrow Aktualności arrow 17-12-2007 :: Zaproszenie na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w dniach 9-12.01.2008
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   17-12-2007 :: Zaproszenie na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w dniach 9-12.01.2008 Drukuj E-mail

W imieniu Zarządu OIGR mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie OIGR w dniu 11 stycznia 2008 roku. Tegoroczne Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie OIGR odbędzie się w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym Hotel Monttis w Suchej Beskidzkiej. Początek obrad planowany jest na godzinę 10:00.
Wzorem lat ubiegłych przyjazd planujemy na dzień 9 stycznia wieczorem. W dniu 10 stycznia odbędzie się Konferencja Szkoleniowa pt.: "Nowe wyzwania w gospodarce odpadami", po południu planujemy zajęcia integracyjne, w tym zawody narciarskie o Puchar Prezesa OIGR, zaś wieczorem zapraszamy do udziału w kuligu z ogniskiem. W dniu 11 stycznia rozpocznie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie, którego głównym punktem obrad będzie aktualizacja obecnego statutu OIGR, a wieczorem zapraszamy Państwa do uczestnictwa w uroczystej kolacji.
Do dyspozycji podczas Konferencji i Walnego Zgromadzenia będziemy mieli saunę, siłownię, bilard i salę do tenisa stołowego oraz basen położony 3 minuty drogi od Hotelu Monttis. Szczegóły i zdjęcia hotelu mogą Państwo znaleźć na stronie www.monttis.com.pl
Podczas Konferencji Szkoleniowej Pan Karol Cachnij z Komendy Powiatowej PSP w Gołubiu Dobrzyniu przedstawi zmiany prawne oraz nowe wymagania w zakresie bhp i ppoż. Drugą część konferencji poprowadzą Pani Maria Suchy z Podkarpackiego Inspektoratu Ochrony Środowiska oraz Pani Barbara Kozłowska z Politechniki Łódzkiej. W części tej zostanie poruszona tematyka dotycząca zmian przepisów, które zostały zmienione w roku 2007 oraz zostaną przedstawione projekty nowelizacji ustaw będące w uzgodnieniach międzyresortowych.

Mamy nadzieję, że przyjadą Państwo wraz z osobami towarzyszącymi, licznie i jak zawsze sprawią, że podczas Konferencji i Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia panować będzie doskonała atmosfera.

Zapraszamy Państwa serdecznie.

Pliki do pobrania:

- zawiadomienie OIGR
- program pobytu i konferencji szkoleniowej w Suchej Beskidzkiej
- zgłoszenie udziału dla członków OIGR
- zgłoszenie udziału dla firm nie zrzeszonych

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl