Aktualności arrow Aktualności arrow 30-11-2007 :: Obwieszczenie dotyczące przyznania Honorowej Odznaki OIGR
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   30-11-2007 :: Obwieszczenie dotyczące przyznania Honorowej Odznaki OIGR Drukuj E-mail

W dniu 21 listopada b.r. podczas Międzynarodowych Targów Poleko 2007 Kapituła Przyznawania Honorowych Złotych Odznak OIGR uchwałą nr 1 zadecydowała o przyznaniu Honorowej Złotej Odznaki OIGR, które zostaną wręczone na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu członków OIGR w Suchej Beskidzkiej.

  • Danucie Jaremczuk – reprezentującej Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „DANPLAST” za osobisty wkład w budowanie pozytywnego wizerunku Izby.
  • Bogdanowi Namyślakowi – współwłaścicielowi „Syloplast” za aktywność podczas spotkań członków OIGR oraz działalność w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • Dariuszowi Góreckiemu – reprezentującemu Disoni Trade House Sp. z o.o. za wieloletnią działalność w zakresie odzysku surowców wtórnych – głównie makulatury.
  • Markowi Landeckiemu – właścicielowi Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ORION” za wieloletnią działalność w zakresie odzysku surowców wtórnych – głównie makulatury i tworzyw sztucznych.
  • Piotrowi Borowskiemu – właścicielowi reprezentującemu Firmę Produkcyjno Handlowo Usługową „WORTEX – BIS” za prowadzenie działalności produkcyjnej z tworzyw sztucznych oraz budowanie pozytywnego wizerunku Izby.
  • Sławomirowi Jastrzębskiemu – właścicielowi Przedsiębiorstwa Wielobranżowego ENTER za kompleksową obsługę przedsiębiorstw i gmin w zakresie odzysku i Recyklingu, a także za produkcję wysokiej jakości regranulatów i aglomeratów z tworzyw sztucznych.
  • Tomaszowi Borowiakowi – reprezentującemu Wytwórnię Folii i wyrobów Foliowych „FOLIAREX” Sp. Jawna za wkład w działalność Izby oraz wieloletnią działalność w zakresie produkcji folii opakowaniowej i innych wyrobów foliowych.
< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl