Aktualności arrow Aktualności arrow 23-11-2007 :: Międzynarodowe Targi Poleko 2007
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   23-11-2007 :: Międzynarodowe Targi Poleko 2007 Drukuj E-mail

Międzynarodowe Targi Ekologiczne POLEKO 2007 odbyły się w dniach 20 - 23 listopada b. r. i w porównaniu z rokiem ubiegłym były większe i zgromadziły ponad 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 22 krajów. Nasze stoisko o powierzchni 110 m 2 , usytuowane było w pawilonie 3 stoisko nr 54 gdzie po raz ósmy zaprezentowały się podmioty zrzeszone w OIGR: P.W. MIKI, Maya Victory Sp. z o.o., Packprofil Sp. z o.o., Klimbart, Baterpol Sp. z o.o. , P.W. Enter, Ekopak Sp. z o.o., Beskid Sp. z o.o., P.P.U.H Folar Sp. z o.o., Alba Dolny Śląsk Sp. z o.o., P.H.U.P. Eko – Neutral - Elektron Sp. z o.o., Drewnex Recycling Plastisc, I.M.P. Polowat Sp. z o.o. oraz dwie firmy spoza Izby: P & F Wartacz, Europejskie Centrum Consultingu Sp. z o.o.
W/w firmy reprezentowały najnowsze rozwiązania z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

Podczas tegorocznych Targów Poleko naszą ekspozycję targową odwiedził Minister Środowiska prof. Maciej Nowicki co było dla nas wielkim zaszczytem. W czasie wizyty udało się przedstawić w kilku zdaniach informacje o działalności Izby. Ponadto na stoisku targowym w dniu 21 listopada odbyło się wręczenie certyfikatów ISO w zakresie 9001:2000 oraz 14001:2004, podczas którego mieliśmy zaszczyt gościć Pana Michała Nużyńskiego - Dyrektora Departamentu Edukacji i Promocji Zrównoważonego Rozwoju, Pana Stanisława Garlickiego oraz Mirosława Łukaszewskiego z BSI Management Systems Sp. z o.o., którzy wręczali certyfikaty firmom członkowskim.

Jako reprezentanci firm zrzeszonych braliśmy udział w wielu debatach podczas Forum Recyklingu, którego współorganizatorami były Międzynarodowe Targi Poznańskie, Firma Abrys oraz CECED Polska.

Więcej szczegółów i podsumowań tegorocznej edycji Targów POLEKO 2007 znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.poleko.mtp.pl

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl