Aktualności arrow Aktualności arrow 29-30-2007 :: Seminarium Koszty gospodarowania odpadami komunalnymi w Polsce
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   29-30-2007 :: Seminarium Koszty gospodarowania odpadami komunalnymi w Polsce Drukuj E-mail

W dniach 15 -17 października b.r. w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym „Pod Dębami” w Osieczanach koło Myślenic zostało zorganizowane Seminarium „ Koszty gospodarowania odpadami komunalnymi w gminach”. Jego organizatorem była Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych, która przygotowała niniejsze seminarium w ramach projektu: „Społeczny monitoring gospodarki odpadami komunalnymi i poużytkowymi”.
Niniejsze seminarium było podsumowaniem prowadzonych działań w zakresie monitoringu kosztów gospodarki odpadami komunalnymi w wybranych gminach przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych. W ciągu tych kilku dni zostały zaprezentowane wyniki prowadzonych przez FWIE analiz kosztów Gospodarki Odpadami w Bydgoszczy, Dobroszycach, Kolbuszowej, Krakowie, Łodzi, Marianowie, Pełczycach, Poznaniu, Pszczynie, Św. Katarzynie, Tarnowie i Warszawie. W czasie seminarium miały miejsce wystąpienia ekspertów i praktyków w zakresie kosztów gospodarki odpadami komunalnymi oraz przykłady dobrych praktyk.

Celem seminarium była wymiana poglądów, pozyskanie informacji oraz zainicjowanie współpracy w celu wypracowania stanowiska w zakresie modelowych i efektywnych kosztowo rozwiązań w gospodarce odpadami komunalnymi, w szczególności w zakresie selektywnej zbiórki i segregacji odpadów.

Więcej informacji na temat Seminarium znajdziecie Państwo na stronie Fundacji Wspierania Inicjatyw Ekologicznych:
www.fwie.eco.pl
most.org.pl

 

Pliki do pobrania:
Program Seminarium

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl