Aktualności arrow Aktualności arrow 06-09-2007 :: X Jubileuszowa Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   06-09-2007 :: X Jubileuszowa Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa Drukuj E-mail

W dniach 06 - 08 września 2007 r. w Poznaniu odbyła się X Jubileuszowa Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa pt.: Kompleksowa Gospodarka Odpadami, której organizatorem była Grupa Konsultingowo - Projektowa "ABRYS" Sp. z o.o. a patronat honorowy objęła Ogólnopolska Izba Gospodarcza Recyklingu.

Do udziału w konferencji jak co roku zostali zaproszeni przedstawiciele samorządów, zakładów gospodarki odpadami, firm zajmujących się na co dzień zbiórką, transportem, odzyskiem bądź recyklingiem odpadów, również przedstawiciele izb i stowarzyszeń branżowych, organizacji odzysku także producentów sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Ostatnie miesiące pierwszego półrocza przyniosły nam wiele nowych projektów ustaw i rozporządzeń związanych z gospodarka odpadami, dlatego też tegoroczna edycja konferencji została poświęcona kwestiom związanym z selektywną zbiórką odpadów. Niektóre aspekty projektów ustaw zostały omówione na konferencji przez przedstawicieli Ministerstwa Środowiska oraz Ministerstwa Gospodarki. Natomiast przedstawiciele dużych aglomeracji omawiali swoje osiągnięcia na polu selektywnej zbiórki oraz przetwarzania odpadów.

Uczestnicy konferencji mogli wymienić swoje poglądy podczas paneli dyskusyjnych. Na forum nie zabrakło zarówno ciekawych i praktycznych wiadomości jak i tych statystycznych.

Więcej informacji związanych z konferencją a także materiały mogą Państwo otrzymać kontaktując się z przedstawicielami firmy Abrys sp. z o.o. bądź przez stronę internetową www.abrys.pl

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl