Aktualności arrow Aktualności arrow 09-07-2007 :: Walne Zgromadzenie i Konferencja Szkoleniowa Członków OIGR w Mikorzynie
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   09-07-2007 :: Walne Zgromadzenie i Konferencja Szkoleniowa Członków OIGR w Mikorzynie Drukuj E-mail

Każdorazowo organizując Walne Zgromadzenie Członków OIGR staramy się aby miejsce pobytu było atrakcyjne i spełniło oczekiwania naszych Członków, a tym samym by zgromadziło jak największą ilość przedstawicieli firm zrzeszonych w OIGR i zajmujących się gospodarką odpadami. Dlatego też tegoroczne Walne Zgromadzenie połączone z Konferencją szkoleniową odbyło się w dniach 25 - 26 czerwca w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym "WITYNG" w Mikorzynie k/Konina.

Po burzliwych zmianach jakie miały miejsce podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia w Krynicy powróciliśmy do dawnego harmonogramu spotkań. 25 czerwca odbyła się Konferencja Szkoleniowa pt.: " Wymagania sprawozdawcze w gospodarce odpadami i ochrony środowiska, potwierdzenia odzysku i recyklingu",która została podzielona na dwie części. W pierwszej części Pan Jakub Kaczmarek - Kierownik Oddziału WIOŚ w Kaliszu zapoznał uczestników z częścią merytoryczną ustaw w zakresie gospodarki odpadami. W drugiej części została przedstawiona praktyczna sprawozdawczość związana z gospodarką odpadami, a mianowicie przedstawiono praktyczne wskazówki dla przedsiębiorców prowadzących działalności w zakresie gospodarki odpadami. Wieczorem uczestnicy konferencji szkoleniowej udali się na uroczystą kolację w stylu staropolskim, gdzie tańce i zabawa trwały do późnych godzin wieczornych.

W drugim dniu (26 czerwca) odbyło się Walne Zgromadzenie Członków OIGR. Obradom przewodził Jerzy Starypan z firmy "Beskid" Sp. z o.o., któremu należy podziękować za staranność i porządek towarzyszący tegorocznym obradom. Tegoroczne Walne Zgromadzenie przebiegło w atmosferze kompromisu i zrozumienia co pozwoliło nakreślić plan działania OIGR na kolejne półrocze a także wprowadzić zmiany w Zarządzie, Komisji Rewizyjnej i Kapitule OIGR poprzez powołanie nowych członków do w/w organów. W związku z rezygnacją Krzysztofa Chojnackiego do Zarządu OIGR został powołany Sławomir Kozłowski przedstawiciel P.H.U. "BOGiR" ze Słupska. Walne Zgromadzenie przychyliło się do rezygnacji dwóch członków Komisji Rewizyjnej: Krzysztofa Goralewskiego z I.T.I. Poland Sp. z o.o. i Dominka Pąpki z P.W. "LS-PLUS" Sp. z o.o. odwołując ich z pełnionych funkcji. W ich miejsce zostali powołani: Przemysław Miśkiewicz z Drewnex Recycling Plastics Przemysław Miśkiewicz i S-ka oraz Bartłomiej Piaszczyński z "Klimbart" c.s.
Tego roczne zmiany dotknęły również Kapitułę przyznawania honorowych odznak OIGR, z której odwołano Przewodniczącego - Sławomira Orzechowskiego. Nowym Przewodniczącym Kapituły została Magdalena Dutka z firmy "Abrys" Sp. z o.o.
Po zakończeniu obrad uczestnicy udali się na kolację grillową z gawędziarzem, choć pogoda nie była przyjazna.

W imieniu Zarządu OIGR pragniemy podziękować wszystkim osobom, które brały udział w naszym Walnym Zgromadzeniu OIGR oraz Konferencji Szkoleniowej w Mikorzynie. Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa uczestnictwo podczas następnego zjazdu, który jest planowany w styczniu przyszłego roku.

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl