Aktualności arrow Aktualności arrow 08-06-2007 :: Zaproszenie na Walne Zgromadzenie OIGR w dniach 25-26 czerwca 2007 r. w Mikorzynie k.Konina
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   08-06-2007 :: Zaproszenie na Walne Zgromadzenie OIGR w dniach 25-26 czerwca 2007 r. w Mikorzynie k.Konina Drukuj E-mail

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu OIGR mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Walne Zgromadzenie OIGR w dniu 26 czerwca 2007 roku. Tegoroczne Walne Zgromadzenie OIGR odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym "WITYNG" w Mikorzynie koło Konina. Początek obrad planowany jest na godzinę 10:00.
Mając nadzieję, że nie znudziły się Państwu nasze zwyczaje przyjazd planujemy na dzień 24 czerwca wieczorem. W dniu 25 czerwca odbędzie się Konferencja Szkoleniowa "Sprawozdania z gospodarowania odpadami w praktyce", po południu planujemy zajęcia fakultatywne, a wieczorem uroczystą kolację. W dniu 26 czerwca rozpocznie się Walne Zgromadzenie zaś wieczorem zapraszamy Państwa do uczestnictwa w ognisku.
Do dyspozycji podczas Konferencji i Walnego Zgromadzenia będziemy mieli domek rekreacyjny z solarium, jacuzzi i siłownią. Dodatkową atrakcją jest plaża wraz z jeziorem, nad którym położony jest ośrodek.
Szczegóły i zdjęcia mogą Państwo znaleźć na stronie www.wityng.pl
Podczas Konferencji Szkoleniowej Pan Jakub Kaczmarek z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Kaliszu przedstawi nam wymagania sprawozdawcze w gospodarce odpadami, które dotyczą prawidłowości wystawiania dokumentów DPO i DPR analogicznie ZPO i ZPR a także dokumentów wystawianych przez stacje demontażu pojazdów.

Mamy nadzieję, że Przyjadą Państwo wraz z osobami towarzyszącymi, licznie i jak zawsze sprawią, że podczas Konferencji i Walnego Zgromadzenia panować będzie doskonała atmosfera.

Zapraszamy Państwa serdecznie.

Pliki do pobrania:

Program Konferencji Szkoleniowej
Zgloszenie udziału
Zwiadomienie
< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl